Türkiye'nin En Yeni Mistik Buluşma Noktası :.: Anime-Manga Fan Clup

AnasayfaKapıSSSAramaKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

>_>Eva'nın Mekan'ı<_<

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
VampirellaBuffy
level C vampir
level C vampir

MesajKonu: >_>Eva'nın Mekan'ı<_<   Perş. Nis. 23, 2009 6:12 pm

Eva ve William saatlerdir geziyorlardı...William sızlanmaya başlamıştı,o kadar çok yer gezmişlerdi ki...ama Eva hiç birini beğenmemişti...zaten bir şeyleri çok zor beğenmeyen biriydi..."ya ben çok yoruldun...yaaaaa...zaten kabahat...senle ev bakmaya çıkanda...Allah'ım...ya sen hiçbir şey beğenemez misinnnnnn" "yürü hadi yürü sızlanma bak hem ne gzl sende biraz kilo verirsin" "ben zaten zayıfım" "farkındayım,ama olsun yürü işte"birden zınk diye durdu...William durduğunu çok geç farketmişti tam Evaya çarpıyorduki Eva hissetti ve yana çekildi,öyle olunda Williamda yere düştü,Eva sokağın ortasında kahkahahaha atmak için kendisini zor tutuyordu William'a belini uzattı ve onu yerden kaldırdı...William tam bir şey diyordu ki onu susturdu ve bir yeri göstererek "işte orası,oraya bayıldımmmm" "iyide daha içini görmedin ki" "evet ama baksana,harika,tam benlik,küçük bir çatı katı ve bodrum katı varrr,ayrıca çatı katına dahil küçük bir terası ve minik bir bahçesi de var" "evet okuyabiliyorum" "hadi bee Very Happy,neyse hadi gel içeri bakalım" dedi ve içeriye eve doğru yürümeye başladı...kapının zilini çaldı ve evin yanındaki küçük bir daireden bir adam çıktı,sevimli yüzlü ton ton bir dedeydi...Eva "ben eve bakmak için gelmiştim" "ah bende oturmak için bir yer bakıyorum" "bu ev tam size göre" dedi William'a dönerek william "emm evi tutacak olan ben değilim,ben sadece dinlenmek için biryer arıyordum" "ahh öylemi peki ozaman siz şöyle geçin oturun küçük hanım sizde buyurun içeri",dedi ve Eva adamın peşine,Williamda adamın gösterdiği yöne doğru gitti...Eva evi dolaşıp geldi ve anında "tutuyorum" "ha:S" "ne var ya tutuyorum çokkk beğendim,kafamda tasarımımı bile yaptım" "he iyi aferim,de bi fiyatını falan sorsaydın" "sordum bile" dedi Eva ve adama dönerek "hemen tutabilirim değil mi?" "elbette buyurun sizi şöyle alayım hemen kontrastı imzlayın" "peki" ... "buyurun...yanlız bir şartımız var" "evet" "amınızı yarı canlı bir şekilde eve getirmeyin lütfen,çok kötü bir görüntü oluşuyor" Eva birden utanmıştı,neden olduğunu bilmiyordu...aslında kendiside kan içmiyordu pek fazla,"ah tabi efendim,siz merak etmeyin"dedi ve kontratı imzaladı,daha sonrada eşyalarını almak üzere Williamla geriye bara döndü...

>_>Eva'nın Mekan'ı<_<
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kant' ın felsefesi